زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان ابراهیموویچ

اختصاصی | شیاطین سرخ در دیداری پرگل و تماشایی موفق شدند با نتیجه 5-2 گالاتاسرای را شکست بدهند.
 

به گزارش ورزش 11، شاگردان ژوزه مورینیو در این دیدار نمایش خوبی مقابل حریف ترک ارائه دادند و در نهایت توانستند به یک پیروزی پرگل  دست پیدا کنند.

شیاطین سرخ بازی را بهتر آغاز کردند و تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که زلاتان ابراهیموویچ به زیبایی دروازه گالاتاسرای را باز کرد. روی یک ارسال از سمت راست بود که ستاره سوئدی با ضربه ای تماشایی کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازیکنان گالاتاسرای رفته رفته پیش کشیدند و سرانجام بعد از چند حمله خوب، در دقیقه 22 به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال وسلی اشنایدر به محوطه جریمه یونایتدها رسید و سلجوق اینان گل تساوی را به ثمر رساند.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند تا اینکه در دقیقه 40، گالاتاسرای توانست به گل برتری برسد. آرمیندو بروما که پشت محوطه صاحب توپ شده بود، با ضربه ای دقیق، حساب کار را 2-1 کرد؛ نتیجه ای که تا پایان نیمه اول پا برجا ماند.

بازی منچستر و گالاتاسرای
بازی منچستر و گالاتاسرای

نیمه دوم را دو تیم با چند تعویض آغاز کردند و این به دو گل برای منچستریونایتد در همان 15 دقیقه ابتدایی منجر شد. ابتدا در دقیقه 55، روی همکاری راشفورد و والنسیا، وین رونی از فاصله ای نزدیک، دروازه گالا را باز کرد.

4 دقیقه بعد، خطای بازیکنان گالا روی راشفورد، یک ضربه پنالتی نصیب منچستریونایتد کرد که این بار هم رونی آن را تبدیل به گل کرد. اما این هم پایان کار نبود و در دقیقه 62، مروان فلینی حساب کار را 4-2 کرد. روی ارسال والنسیا بود که این هافبک بلژیکی با ضربه سر موسلرا را مغلوب کرد.

بازیکنان گالا که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بعد از دریافت گل چهارم ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم این منچستریونایتد بود که  در دقیقه 75 به گل رسید. بعد از اینکه موسلرا اجاز گلزنی به لینگارد نداد، نوبت ماتا بود که روی پاس کریک، کار را تمام کند. در دقایق پایانی هم اتفاق خاصی نداد و بازی با برتری 5-2 منچستریونایتد به پایان رسید.

منبع : فوتبال |منچستر یونایتد 5-2 گالاتاسرای؛ زلاتان برای شیاطین سرخ خوش یمن بود
برچسب ها : دقیقه ,بازی ,ضربه ,گالاتاسرای ,منچستریونایتد ,گالا ,بازیکنان گالا ,زلاتان ابراهیموویچ