مارسلو

مارسلو

اختصاصی | تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد در حضور 105 هزار تماشاگر در استادیوم میشیگان با نتیجه 3-2 آبی های لندن را شکست دهد.
 
2 - 3
شنبه 09 مرداد 1395

به گزارش ورزش 11، در  این بازی  ابتدا شاگردان زین الدین زیدان با سه گل از حریف پیش افتادند و اگرچه در دقایق پایانی دو گل خوردند اما در نهایت توانستند به پیروزی برسند.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و تنها 19 دقیقه بازی سپری شده بود که مارسلو گل اول را به ثمر رساند. روی یک رفت و برگشت بود که توپ در پشت محوطه جریمه چلسی به مارسلو رسید و هم با ضربه ای تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

فشار رئالی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 26، مارسلو خود و تیمش را دو گله کرد. این بار روی یک و دو با آسنسیو بود که مدافع برزیلی با ضربه ای دیدنی، کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم رئال تیم برتر میدان بود و در دقیقه 37 به گل سوم رسید. این بار نوبت ماریانو دیاس بود که با یک شوت غیرقابل مهار، دروازه چلسی را باز کند.

هواداران چلسی در استادیوم میشیگان
هواداران چلسی در استادیوم میشیگان

در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان چلسی تلاش کردند تا اختلاف را کم کنند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان سه گل به پایان رسید.

در نیمه دوم متعادل تر شد و تعویض های پرتعداد دو تیم، روی روند بازی تاثیر گذاشت. تا اینکه در دقیقه 80، ادن هازارد یکی از گل های خورده چلسی را جبران کرد.  روی پاس ناتانیل چالوبا بود که هازارد توانست اختلاف را به دو گل کاهش بدهد.

برتری شاگردان کونته در دقایق پایانی ادامه داشت و در اولین دقیقه از وقت های اضافه، هازارد گل دوم چلسی را به ثمر رساند. روی یک پاس در عمق از باتشوایی، ستاره بلژیکی با دروازه بان رئال تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، کار را تمام کرد. در نهایت بازی با همین نتیجه 3-2 به پایان رسید.

 

منبع : فوتبال |رئال مادرید 3-2 چلسی؛ پیروزی کهکشانی ها با درخشش مارسلو
برچسب ها : چلسی ,مارسلو ,رئال ,دقیقه ,بازی ,رسید ,دقایق پایانی ,رئال مادرید ,پایان رسید ,استادیوم میشیگان